You Plus

MAPCARE™

Aktualne mapy to podstawa

Otaczająca nas sieć dróg i ich infrastruktura nieustannie się zmieniają, a wraz z nimi mapy wykorzystywane przez nas do nawigacji. Teraz właścicielom Nissana oferujemy dostęp do programu Nissan MapCare™, który pozwoli na pełną aktualizację systemu nawigacji, a tym samym na korzystanie z bardziej dokładnych map i poznawanie nowych miejsc na trasie, zapewniając przy tym oszczędność pieniędzy i paliwa. Wszystko, co musisz zrobić to raz w roku udać się swoim Nissanem do najbliższego dealera, u którego system map zostanie bezpłatnie zaktualizowany. Bez żadnych dodatkowych kosztów ani pracy z Twojej strony. Już nigdy nie stracisz czasu, jadąc nie tą drogą co trzeba, a kiedy będziesz potrzebował zatrzymać się, aby coś zjeść, wybrać pieniądze z bankomatu, odpocząć w podróży lub zatankować, będziesz wiedział dokładnie, gdzie skręcić. Oferta dotyczy wszystkich pojazdów Nissana wyposażonych w system NissanConnect (oprócz modeli 370Z oraz pojazdów LCV za wyjątkiem model Navara) sprzedanych po 1 maja 2016 r. i później (1 czerwca 2016 r. w przypadku modelu Juke i 1 listopada 2016 r. w przypadku modelu Navara).

 

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

SYSTEM AKTUALIZACJI MAP

Jeśli Twój Nissan nie jest objęty programem Nissan MapCare™, możesz zaktualizować swój system nawigacji za pomocą programu jednorazowej aktualizacji map. Dzięki niemu będziesz mieć możliwość korzystania z najbardziej aktualnej wersji nawigacji z dokładnymi mapami i nowymi interesującymi obiektami.  Odwiedzić  swojego dealera i kup jednorazową aktualizację map, dealer wykona proces instalacji za Ciebie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT PROGRAMU NISSAN MAPCARE™ I AKTUALIZACJI MAP

 

Dlaczego program Nissan MapCare™ jest przydatny?

Co roku średnio około 15% dróg i infrastruktury drogowej ulega zmianie. Zwykle aktualizacje map wiążą się z dość wysokimi kosztami, dlatego Nissan bierze to na siebie przez 4 lata.

 

Czy mogę zaktualizować system Nissan MapCare™ samodzielnie?

W ramach programu Nissan MapCare™, aktualizacja map jest dokonywana przez dealera. Dealer najpierw sprawdzi, czy pojazd jest uprawniony do skorzystania z programu, możesz to zrobić z Twoim dealerem telefonicznie lub mailowo. Cały proces odbędzie się bez żadnych kosztów po stronie właściciela pojazdu.

 

Ile razy mogę dokonać aktualizacji systemu nawigacji w ramach programu Nissan MapCare™?

Program Nissan MapCare™ obejmuje maksymalnie 3 aktualizacje map – jedną aktualizację na rok do zakończenia 4 roku samochodu.

 

Kto powiadomi mnie o tym, że w ramach programu Nissan MapCare™ dostępna jest nowa aktualizacja?

Twój dealer poinformuje Cię o dostępności nowej aktualizacji. Należy przy tym pamiętać, aby zarejestrować się na portalu YOU+ (portal dla klientów Nissana), podając tam wszystkie dane do kontaktu. Można oczywiście także skontaktować się z dealerem i zapytać, czy nowa aktualizacja jest dostępna dla Twojego pojazdu.

 

Co stanie się, kiedy sprzedam samochód?

Uprawnienia do korzystania z programu są powiązane z numerem VIN samochodu. W związku z tym, program automatycznie przechodzi na nowego właściciela samochodu, co samo w sobie podwyższa wartość pojazdu (z zastrzeżeniem limitu 3 aktualizacji do końca 4 roku samochodu).

 

Kupiłem używany samochód z systemem NissanConnect. Jak mogę sprawdzić, czy mój samochód jest objęty programem Nissan MapCare™?

Zapytaj swojego dealera, czy numer VIN Twojego pojazdu uprawnia Cię do aktualizacji map, a jeśli tak, to do ilu. Dealer dopilnuje, abyś został poinformowany o nowych aktualizacjach.

 

Jeśli pominąłem jedną aktualizację w ramach programu Nissan MapCare™, czy mogę wydłużyć uprawnienia do niego przez jeden dodatkowy rok?

Nie, w razie pomięcia jednej, rocznej aktualizacji nie można wykorzystać jej w dodatkowym roku.

MÓJ DEALER NISSAN

MÓJ DEALER NISSAN

Powrót do panelu głównego

thumb

Uwaga:

Jeśli chcesz otrzymać wycenę następnego przeglądu i zarezerwować termin online, zaznacz w poniższym polu rezerwacji online filtr „Obsługa posprzedażna”, aby wybrać odpowiedniego przedstawiciela handlowego, który przeprowadzi przegląd Twojego Nissana.

Resetuj

Zawęź wyniki wyszukiwania