You Plus

Karta członkowska

Aby otrzymać kartę członkowska uprawniającą do korzystania z ofert lojalnościowych zarejestruj się na www.youplusnissan.pl. Zarejestrowani członkowie programu legitymują się kartami członkowskimi, które są wydawane i wysyłane przez NSCEE drogą pocztową. Zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 60 dni od daty rejestracji. *

Klient może otrzymać więcej niż jedną kartę członkowską lub też wprowadzić informacje dotyczące wszystkich posiadanych samochodów do systemu YOU+NISSAN, w części menu zatytułowanej „Mój garaż”. Pojazdy zostaną przypisane do jednego konta a dla każdego z nich wydana zostanie karta członkowska.

* Nie pobieramy opłat za wydanie karty członkowskiej czy też jej duplikatu w wypadku zagubienia karty. Klient musi jedynie skontaktować się z infolinią, aby zgłosić utratę karty. Po zweryfikowaniu tożsamości klienta i informacji o pojeździe zostanie zamówiony duplikat karty członkowskiej dla klienta.

Karta jest imienna i nie można przekazać jej innej osobie. Jednakże zniżka serwisowa może przejść na nowego właściciela pojazdu, pod warunkiem dokonania przez niego rejestracji w programie.

YOU+NISSAN rabaty w serwisie


Jeżeli jesteś właścicielem Nissana i zarejestrujesz się na stronie YOU+NISSAN, będziesz uprawniony do rabatów w autoryzowanym serwisie. Nie kosztuje to nic! Wraz z wiekiem Twojego Nissana możesz uzyskać do 20% rabatu na oryginalne części i oryginalny olej Nissana wraz z robocizną. Jeżeli np. masz 4 letniego Nissana Qashqai otrzymujesz stały 20% rabat na powyższe części, w tym części Value Advantage i części regenerowane oraz taki sam rabat na ich montaż. Dotyczy to m.in. akumulatorów, płynu chłodniczego, świec, filtrów, piór wycieraczek, amortyzatorów, części zawieszenia, sprzęgieł, wydechu, pasków i łańcuchów rozrządu. Pamiętaj, że Twój samochód zasługuje na perfekcyjną obsługę, a nasi eksperci mogą to zapewnić. 

O więcej szczegółów zapytaj swojego dealera Nissana!