You Plus

NISSANCONNECT EV

NISSANCONNECT EV – WPROWADZENIE

System NissanConnect EV pozwala na zarządzanie Nissanem LEAF przy użyciu komputera lub telefonu komórkowego. Można sprawdzić poziom naładowania, rozpocząć ładowanie, zobaczyć, kiedy ładowanie się zakończy, regulować poziom klimatyzacji oraz sprawdzić szacowany zasięg. System NissanConnect EV pozwala na analizę parametrów jazdy, sprawiając, że podróż i ładowanie są wyjątkowo łatwe i wydajne.

Aplikacja NissanConnect EV jest dostępna do pobrania zarówno w wersji na system iOS, jak i Android.

 

Zero emission

POZOSTAŃ W KONTAKCIE

POBIERZ APLIKACJĘ

Oszczędzaj czas i kontroluj zdalnie swojego Nissana Leaf przy użyciu smartfona.

Get it on Google Play

 

NISSANCONNECT EV – PLAN MY ROUTE i MY CAR FINDER

Opcje „Plan My Route” i „Find My Car” systemu NissanConnect EV to prosty w obsłudze zestaw funkcjonalności ułatwiających jazdę. Zaplanuj podróż, wyszukaj najbliższą stację ładowania, a nawet znajdź swój samochód, kiedy zapomnisz, gdzie go zaparkowałeś.

 

NISSANCONNECT EV – ZDALNA KONTROLA I STATYSTYKI POJAZDU

Jazda samochodem elektrycznym jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Przy pomocy zainstalowanej na smartfonie aplikacji NissanConnect EV lub z poziomu portalu You+Nissan możesz znaleźć stacje ładowania, monitorować poziom wydajności, z jaką wykorzystujesz akumulator, a nawet regulować klimatyzację.

• PROGRAMATOR CZASU ŁADOWANIA: Ustal czas, kiedy chcesz naładować swojego Nissana Leaf, nawet jeśli jesteś poza domem i wykorzystaj możliwość ładowania w godzinach z niższą taryfą za prąd.

• REGULACJA KLIMATYZACJI: Ustaw poziom klimatyzacji przy pomocy komputera lub smartfona, aby Twój Nissan LEAF był zawsze gotowy, kiedy go potrzebujesz.

• HISTORIA PRZEJECHANYCH TRAS: Zobacz szczegółowe zestawienia dotyczące Twojego stylu jazdy i sprawdź, co możesz w nim zmienić, aby zaoszczędzić pieniądze.

 

NISSANCONNECT EV – JESZCZE WIĘCEJ FUNKCJI!

Pobierz aplikację NissanConnect EV i ułatw sobie mobilne życie. Dzięki niej możesz telefonować w trybie głośnomówiącym, słuchać muzyki lub innych audycji, a także masz dostęp do łącz USB oraz udoskonalonej funkcji rozpoznawania głosu. Ponadto, przy pomocy systemu nawigacyjnego (14,7 cm) znajdziesz interesujące miejsca na trasie, takie jak np. restauracje czy bankomaty.

 

NEW NISSANCONNECT

NOWY SYSTEM NISSANCONNECT – WPROWADZENIE

 

Weź swoje cyfrowe życie ze sobą na pas szybkiego ruchu z nowym systemem NissanConnect! Integracja smartfona, komunikacja oraz audio poprzez Bluetooth bez użycia rąk, inteligentna nawigacja oraz aplikacje w samochodzie: wszystkie te udogodnienia sprawią, że Twoje auto stanie się integralną częścią Twojego cyfrowego stylu życia. Jeśli więc Twoje auto jest odpowiednio wyposażone, zarejestruj się w programie You+Nissan i aktywuj opcję „Nowy system NissanConnect”, by zacząć cieszyć się swoimi ekskluzywnymi usługami. Dodatkowo, by ułatwić Ci rejestrację i jak najlepiej wykorzystać czas jazdy, wszelkie porady i informacje, których potrzebujesz, znajdziesz wśród funkcji Nowy NissanConnect!

 

PREZENTACJA NOWEGO SYSTEMU NISSANCONNECT

 

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy klip wideo, aby pokazać Ci, co możesz zrobić ze swoim nowym systemem NissanConnect! Jego intuicyjne menu oraz ekran dotykowy pozwolą Ci przeglądać usługi za pomocą kilku prostych kliknięć oraz uzyskać dostęp do wszystkich opcji, jak też do zaawansowanych funkcji systemu GPS. Po prostu wciśnij przycisk start, by zagłębić się w każdą funkcję, a obiecujemy, że nowy system NissanConnect nie będzie miał przed Tobą sekretów.

 

 

 

 

 

NOWY SYSTEM NISSANCONNECT – ZAREJESTRUJ SIĘ, POBIERZ, PODŁĄCZ

 

Zarejestruj się, pobierz, podłącz! To proste! Obejrzyj poniższy klip wideo i zobacz, jak te słowa nabierają życia! Dowiedz się, w jaki sposób aktywować konto oraz zarządzać aplikacjami i usługami pomiędzy Twoim smartfonem a pokładowym systemem nawigacji. Dzięki kilku prostym krokom będziesz w stanie skonfigurować i spersonalizować swój nowy system NissanConnect, aby być w stałym kontakcie na drodze i z drogą!

 

Uwaga: Możesz zmienić napisy, klikając w dolnej części klipu wideo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NISSANCONNECT

Chcesz się połączyć?

NissanConnect to nowa, niezwykła wersja systemu nawigacyjnego Nissana, która oferuje innowacyjne funkcje multimedialne.


Dzięki możliwości korzystania z telefonu w trybie głośnomówiącym z użyciem łączności Bluetooth NissanConnect sprawia, że możesz być na bieżąco, równocześnie ciesząc się ze wspaniałych wrażeń, jakie zapewnia pełna obsługa odtwarzacza iPod, bezprzewodowe strumieniowanie audio z użyciem łączności Bluetooth oraz nawigacja, a wszystko to jest dostępne z użyciem centralnie umieszczonego ekranu w samochodzie*.


Ale to jeszcze nie wszystko! NissanConnect oferuje również usługi powiązane, które zaspokoją nasze stale rosnące potrzeby związane z łącznością.


  • - Chcesz wyszukać w samochodzie restauracje, banki i sklepy, a potem otrzymać wskazówki dojazdu za jednym dotknięciem przycisku?
  • - Chcesz przygotować plan podróży w domu i przesłać go do samochodu?
  • - Poszukujesz informacji o pogodzie, cenach paliw czy statusie lotu?


Wszystkie te informacje znajdziesz w witrynie NissanConnect*.

Wystarczy kliknąć poniższy przycisk, by subskrybować lub odnawiać usługi, przeglądać transakcje oraz prywatne informacje o koncie!


Prowadzenie pojazdu jest czynnością wymagającą skupienia. Z usług NissanConnect należy korzystać tylko, jeżeli nie zagraża to bezpieczeństwu. Abonament na usługi NissanConnect jest niezbędny, ale przez pierwsze 2 lata od data rozpoczęcia gwarancji jest on bezpłatny. Usługi i aplikacje są dostępne w wybranych krajach Europy oraz w wybranych modelach samochodów marki Nissan. Niektóre aplikacje mogą być dostarczane przez podmioty zewnętrzne, nad którymi firma Nissan nie ma kontroli i mogą być modyfikowane (w tym anulowane lub zawieszane przez podmiot zewnętrzny) bez uprzedzenia i bez ponoszenia odpowiedzialności przez firmę Nissan i jej przedstawicieli. Niektóre funkcje zdalne mogą wymagać użycia kompatybilnego telefonu lub urządzenia, które nie stanowi wyposażenia pojazdu. Usługi telefonii komórkowej są świadczone przez operatorów telefonii komórkowej, pozostających poza kontrolą firmy Nissan. Niektóre obszary mogą znajdować się poza zasięgiem sieci telefonii komórkowej. Mogą obowiązywać opłaty za połączenia roamingowe i/lub transmisję danych. Nissan nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek wymianę sprzętu, aktualizacje ani związane z nimi koszty, jakich może wymagać dalsze korzystanie z usługi w przypadku wprowadzenia do niej zmian.