You Plus

Nasza obietnica. Twój spokój.

KLIKNIJ TUTAJ!

Jaką składamy Tobie obietnicę? Kierowców samochodów Nissana możemy zapewnić, że nie tylko prowadzenie auta, ale także jego serwisowanie, może nieść ze sobą pozytywne emocje:
jest proste, wygodne i w korzystnej cenie. Wierząc w przejrzystość i wzajemne zaufanie,
zobowiązujemy się zapewnić naszą pełną dostępność i otoczyć wszystkich klientów największą troską.

KAMPANIA NAPRAWCZA TAKATA:

Informujemy, że niektórzy producenci samochodów (w tym także Nissan) wzywają do warsztatów swoje pojazdy wyposażone w poduszki powietrzne firmy Takata. Jeżeli Państwa samochód jest objęty tą akcją serwisową, zapewne zostali już Państwo o tym poinformowani lub stanie się to wkrótce.
Jeżeli nie otrzymali Państwo jeszcze pisma od Nissana i nie mają pewności, czy Państwa samochód jest objęty tą kampanią, prosimy kliknąć poniższy odsyłacz, aby sprawdzić, czy ten alert dotyczy Państwa samochodu.
WIĘCEJ INFORMACJI

WYJĄTKOWE OFERTY DLA LOJALNYCH KLIENTÓW


Jeśli posiadasz już Nissan, możesz skorzystać z wielu niesamowitych ofert lojalnościowych na następny nowy samochód. Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć wszystkie najnowsze, a następnie skontak-tuj się z dealerem Nissana, aby dowiedzieć się więcej.

YOU+NISSAN rabaty w serwisie


Jeżeli jesteś właścicielem Nissana i zarejestrujesz się na stronie YOU+NISSAN, będziesz uprawniony do rabatów w autoryzowanym serwisie. Nie kosztuje to nic! Wraz z wiekiem Twojego Nissana możesz uzyskać do 20% rabatu na szeroki zakres oryginal-nych części i oryginalny olej Nissana wraz z 20% rabatem na robociznę (rabatem nie są objęte części do napraw powypadkowych oraz akcesoria).
Rabatem są objęte na przykład akumulatory, pióra wycieraczek, ciecz chłodząca, świece zapłonowe, filtry, amortyzatory, elementy układu zawieszenia, sprzęgła, układ wydechowy, paski lub łańcuchy rozrządu, świece żarowe. Pamiętaj, że Twój samochód zasługuje na perfekcyjną obsługę, a nasi eksperci mogą to zapewnić. O więcej szczegółów zapytaj swojego dealera Nissana! W celu poznania szczegółów, zapoznaj się o ogólnymi warunkami programu YOU+NISSAN.

NOWY SYSTEM NISSANCONNECT


Inteligentna nawigacja, integracja aplikacji smart-fona, ulepszone doznania audio:
jest tyle ciekawych rzeczy do poznania o nowym systemie NissanConnect. Naucz się, w jaki sposób aktywować wszystkie usługi i odkryj szeroki zakres dostępnych funkcji.

OBSŁUGA DEALERSKA NISSANA


Znajdź najbliższego (lub preferowanego) dealera Nissana i będziemy mieć pewność, że w przyszłości wszystkie naprawy, przeglądy i wyceny są wykony-wane przez nich - wtedy zawsze wiesz, z kim masz do czynienia.

Kliknij tutaj!

KLIKNIJ TUTAJ!