You Plus

Nasza obietnica. Twój spokój.

KLIKNIJ TUTAJ!

Jaką składamy Tobie obietnicę? Kierowców samochodów Nissana możemy zapewnić, że nie tylko prowadzenie auta, ale także jego serwisowanie, może nieść ze sobą pozytywne emocje: jest proste, wygodne i w korzystnej cenie. Wierząc w przejrzystość i wzajemne zaufanie, zobowiązujemy się zapewnić naszą pełną dostępność i otoczyć wszystkich klientów największą troską.

WYJĄTKOWE OFERTY DLA LOJALNYCH KLIENTÓW


Jeśli posiadasz już Nissan, możesz skorzystać z wielu niesamowitych ofert lojalnościowych na następny nowy samochód. Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć wszystkie najnowsze, a następnie skontaktuj się z dealerem Nissana, aby dowiedzieć się więcej.

YOU+NISSAN rabaty w serwisie


Jeżeli jesteś właścicielem Nissana i zarejestrujesz się na stronie YOU+NISSAN, będziesz uprawniony do rabatów w autoryzowanym serwisie. Nie kosztuje to nic! Wraz z wiekiem Twojego Nissana możesz uzyskać do 20% rabatu na oryginalne części i oryginalny olej Nissana wraz z robocizną. Jeżeli np. masz 4 letniego Nissana Qashqai otrzymujesz stały 20% rabat na powyższe części, w tym części Value Advantage i części regenerowane oraz taki sam rabat na ich montaż. Dotyczy to m.in. akumulatorów, płynu chłodniczego, świec, filtrów, piór wycieraczek, amortyzatorów, części zawieszenia, sprzęgieł, wydechu, pasków i łańcuchów rozrządu. Pamiętaj, że Twój samochód zasługuje na perfekcyjną obsługę, a nasi eksperci mogą to zapewnić. O więcej szczegółów zapytaj swojego dealera Nissana!

Karta członkowska


Aby otrzymać kartę członkowska uprawniającą do korzystania z ofert lojalnościowych zarejestruj się na www.youplusnissan.pl. Zarejestrowani członkowie programu legitymują się kartami członkowskimi, które są wydawane i wysyłane przez NSCEE drogą pocztową. Zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 60 dni od daty rejestracji. *
Klient może otrzymać więcej niż jedną kartę członkowską lub też wprowadzić informacje dotyczące wszystkich posiadanych samochodów do systemu YOU+NISSAN, w części menu zatytułowanej „Mój garaż”. Pojazdy zostaną przypisane do jednego konta a dla każdego z nich wydana zostanie karta członkowska.

NOWY SYSTEM NISSANCONNECT


Inteligentna nawigacja, integracja aplikacji smartfona, ulepszone doznania audio: jest tyle ciekawych rzeczy do poznania o nowym systemie NissanConnect. Naucz się, w jaki sposób aktywować wszystkie usługi i odkryj szeroki zakres dostępnych funkcji. By zanurzyć się w świat nowego systemu NissanConnect, kliknij tutaj.

OBSŁUGA DEALERSKA NISSANA


Znajdź najbliższego (lub preferowanego) dealera Nissana i będziemy mieć pewność, że w przyszłości wszystkie naprawy, przeglądy i wyceny są wykonywane przez nich - wtedy zawsze wiesz, z kim masz do czynienia.

Kliknij tutaj!

KLIKNIJ TUTAJ!